czwartek, 6 listopada 2014

Cztery Żywioły: woda

Wzięło mnie coś na sukienki bo są kobiece i wygodne i zmuszają do założenia obcasów, a jak to tata mój ostatnio wysłuchał w telewizji, że obcasy zmuszają kobietę do chodzenia mniejszymi i drobniejszymi krokami przez co zgrabniej się prezentujemy a nie to co w jeansach. Tak więc dziś prezentuje sukienkę jedna z wielu, które wam zaprezentuję i tym razem również trochę ryzykowny projekt, bo obawiałam się takiego limonkowego koloru, ale pomyślałam sobie, że mamy jesień i idzie zima więc takie ożywienie w szafie przyda się każdemu Sukienka z grubszej, cieplejszej dzianiny, na ramionach ozdobiona cekinami w podobnym kolorze. Zdjęcia wykonała Magda w salonie Harley-Davidson w Katowicach www.arrow-harley-davidson.pl.


Four Elements: water

It's a time of dresses. They are so feminine and comfortable and force you to wear high heels. As my dad recently have seen on television, heels force a woman to walk smaller and finer steps by which she looks neatly. Not like when we are wearing jeans. Today I am showing you a dress (one among many which I will show you), my next risky project as I was worried about colour – lime one. But what a hell, it’s autumn, then winter so such an excitement in the wardrobe will be useful to everyone. Dress from fatter, warmer knitwear, on shoulders decorated with sequins in the similar colour. Photos made by Magdalena in the Harley-Davidson shop in Katowice www.arrow-harley-davidson.pl.

Tłumaczenie/Translate - bratowa/sister-in-law

4 komentarze:

 1. trzeba jakoś rozweselać jesień :) sukienka jest bardzo ładna. Fajnie jest chociażby od czasu do czasu włożyć sukienkę, żeby poczuć się kobieco :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sukienka ma bardzo ładny kolor :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I bardzo dobrze, że postawiłaś na kolor kochana .Jesień, to tak inspirująca pora roku. Kolory wszędzie nas otaczają :)
  Pozdrawiam serdecznie
  Zocha-Fashion

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo wam dziekuje za takie opinie :) nie spodziewalam sie :)

  OdpowiedzUsuń