sobota, 4 października 2014

Czery żywioły: powietrze


Od dawna kusiły mnie na zdjęciach spodnie z lekko obniżonym krokiem ale zawsze wydawało mi się, że będę w nich jak klaun wyglądać i nigdy nie zaryzykowałam zakupu, ale po cichu obiecałam sobie, że gdy wpadnę kiedyś na odpowiedni materiał taki który mi wpadnie w oko i będzie idealny na nie to sobie kupie i zaryzykuje uszycie, najwyżej będzie dres po domu jak się nie uda pomyślałam ;) Jak widać na zdjęciach na materiał wpadłam jak go tylko zobaczyłam wiedziałam, że to jest to :) spodnie uszyłam i w sumie całkiem nieźle się w nich czuje i bynajmniej nie jak klaun. ;) Czy wam się podoba pozostawiam to wam do dyskusji nawet zapraszam do komentowania poniżej. W każdym razie w gronie moich przyjaciółek już były ochy i achy, więc chyba musze częściej takie ryzykowne projekty szyć. Całość stroju dopełnia szal i opaska z tego samego materiału idealne na jesienne chłodniejsze dni. Zdjęcia sąsiadka, do zdjęć ze mną pozuje Szekla sąsiadki.


For a long time pants with a lightly reduced step (seam) have been tempting me, but  it has always seemed to me that wearing them would be looking like a clown and I have never risked buying them. I’ve promised myself though, that if I ever found an appropriate fabric, the one that would catch my attention immediately,  I would buy it and run the risk of  sewing the pants. I thought that even if they looked funny I could wear them at home as a comfortable piece of clothing. As you can see in the pictures I have finally come across the fabric. I knew that it  was the one right away! I have sewn the pants and now I feel great wearing them, not like a clown J. I would love to know your opinion about the pants. I invite you for a  discussion about it. My friends were very impressed with my pants so I think that I should pursue braver projects more often in the near future. The shawl and the head band, made of the same fabric, are a great accompaniment to the hole outfit. The set is perfect for chilly, autumn days.The photos were made by my neighbour. We are posing in them together with her dog Szekla.

Tłumaczenie/translation Magda :)2 komentarze:

  1. Ja do tej pory obawiam się założyć takie spodnie, ale te Twoje wyglądają całkiem fajnie :) Ale ja tu nie o spodniach chciałam... jakie Ty masz CUDNE włosy! ja nawet na taki kolor nie mogę sobie pozwolić bo moje są bardzo ciemne, do tego cienkie i proste.. Tak więc nawet nie skrycie a otwarcie będę Ci zazdrościć ;)))))

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dziękuje staram się jak moge dać o nie, naczytałam sie też dużo o ich pielegnacji na wizaz, znalazłam idealne odżywki i jakoś się kreci :) A spodnie polecam po sama nie bylam pewna a teraz naprawde chyba najwygodniejsze spodnie w mojej szafie ;)

    OdpowiedzUsuń